← Powrót na stronę główną ← Powrót Zarezerwuj wizytę

Access Bars | Poznań, Piątkowo

Access Bars

Access Bars to metoda pracy z ciałem, która przez delikatny dotyk 32 punktów na głowie pomaga uwolnić przytłoczenie, stres i nadmierne myśli. Sesja wprowadza Cię w stan głębokiego odprężenia. To jak reset dla Twojej głowy.

Czas trwania 60 min
Cena 250 zł
Gabinet os. Stefana Batorego 75, Poznań
Sprawdź opinie klientek w Google
Delikatny dotyk punktów na głowie podczas sesji Access Bars

Dla Ciebie, jeśli

  • Twoja głowa potrzebuje odpocząć i przestać ciągle analizować
  • Czujesz, że jesteś w ciągłym biegu i nie umiesz się zatrzymać
  • Nie masz kontaktu z ciałem i emocjami
  • Mimo lat terapii Twoje ciało jest ciągle w napięciu i czujności, nawet jeśli jest bezpiecznie
  • Chciałabyś wcisnąć magiczny guzik i wyciszyć myśli

Co może dać Ci Access Bars?

01

Głębokie uczucie relaksu i spokoju

02

Regulacja układu nerwowego

03

Odpuszczenie kontroli i gonitwy myśli

04

Uwolnienie emocji z ciała

05

Rozpuszczenie blokad w ciele i głowie

06

Wypoczynek jak po najlepszych wakacjach

Doświadczenia z gabinetu

Zobacz wszystkie w Google
G Google Maps
5,0

17 opinii w Google

„Atmosfera była cudowna, spokojna i sprzyjająca pełnemu odprężeniu.”
Zuzanna Opinia Google Maps
„Wspaniała atmosfera, człowiek naprawdę może się zrelaksować.”
Zofia Domagała Opinia Google Maps
„Fantastyczne miejsce, godzina minęła w mgnieniu oka.”
Gość Opinia Google Maps

Jak wygląda sesja Access Bars?

1

Krótka rozmowa

Rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach, nakreślam, jak będzie przebiegała sesja i odpowiadam na Twoje pytania.

2

Przygotowanie

Kładziesz się w ubraniach na wygodnym i podgrzewanym łóżku do masażu. Przykrywam Cię kocykiem i zaczynamy sesję. Nie musisz nic robić, ja zajmuję się wszystkim i dzieje się magia.

3

Sesja

Oddajesz się w moje ręce, a Twoja głowa totalnie odpuszcza kontrolę. Dotykam określonych punktów na Twojej głowie, a myśli i emocje rozpływają się pod subtelnym dotykiem.

4

Powolny powrót na ziemię

Po sesji nie musisz się spieszyć. Masz czas, by spokojnie i w swoim tempie powrócić do tu i teraz.

Kiedy odłożyć wizytę?

  • Świeże urazy głowy
  • Ostre stany zapalne i gorączka
  • Nieustabilizowane choroby neurologiczne

Masz wątpliwości? Zadzwoń przed rezerwacją, aby spokojnie omówić możliwość wykonania sesji.

Zanim zarezerwujesz

Czy Access Bars to masaż?

Nie, Access Bars to nie jest masaż. Podczas sesji delikatnie dotykam określonych punktów na Twojej głowie, które pomagają rozładować spolaryzowany ładunek elektryczny nagromadzony w Twoim mózgu.

Jak przygotować się do sesji?

Sesja jest wykonywana w ubraniu, więc ubierz się wygodnie, a na miejscu ja już zajmę się resztą.

Czy można zasnąć podczas sesji?

Tak. Organizm przechodzi w stan głębokiego relaksu, dlatego możesz zasnąć w trakcie, ale nie wpłynie to negatywnie na przebieg sesji.

Zawsze jesteś dla innych, bądź w końcu dla siebie

Access Bars pozwala puścić to, co za długo już trzymasz w sobie. Jeśli Twoja głowa potrzebuje odpocząć, napisz lub wybierz termin online.